Belgia.net

Elektryk/Elektronik - Praca w Rejonie Bambergu, Niemcy

  • Autor:
    Klaver
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Proszę o oferty
  • Cena: 1.00 EUR
  • Dodano - 15 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Proponuje pracę dla elektryków/ elektroników.

Diety: 20 € na wyżywienie oraz 20 € na nocleg za każdy produktywnie przepracowany dzień.

Wymagania:

·         Kilkuletnie doświadczenie w zawodzie.

·         Wykształcenie kierunkowe, dyplom oraz aktualny certyfikat SEP.

·         Doświadczenie w pracy przy kamperach będzie dodatkowym atutem.

·         Prawo jazdy oraz własny samochód.

Zakres obowiązków:

·         Wykonywanie instalacji elektrycznych w kamperach.

Wymagana znajomość języka:

·         Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2+).

Godziny pracy:

Zmiana poranna: poniedziałek – czwartek, 06:30 – 15:30

Zachęcamy do przesyłania aplikacji!

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Klaver Częstochowa (KRAZ 18450)