Skocz do zawartości
Belgia.net

STOLARZ praca z zakwaterowaniem

  • Autor:
    MartynaAbsolute
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Ważność oferty: 3 dni i 4 godziny -
  • Cena: 19.20 EUR
  • Dodano - 13 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Opis stanowiska

Dla naszego klienta zlokalizowanego w Vichte poszukujemy stolarza!
Firma zajmuje się produkcją oraz montażem mebli, ale nie tylko - drzwi, okna i bram to rowniez ich specjalnosc.
Mozesz pracować w atelier, ale rowniez możesz wyjezdzac z calym teamem na miejsce montazu!
Firma oferuje wiele możliwosc dla stolarzy!

Wymagania

Posiadasz solidną wiedzę techniczną.

Masz już od 5 do 10 lat doświadczenia jako stolarz.

Potrafisz prawidłowo i bezpiecznie obsługiwać standardowe maszyny do obróbki drewna.

znajomość maszyn CNC do obrobki drewna

Twoja praca jest dobrej jakości.

Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

prawo jazdy kat. B

Nasza oferta

Oferujemy:
-  stawke okolo 19 euro z mozliwoscią negocjacji w zaleznosci od doswiadczenia
- praca w zespole
- mila rodzinna atmosfera w firmie
- mozliwosci rozwoju
- cotygodniowe wyplaty

Stała umowa po okresie przejściowym

Dodatkowo:

zatrudnienie długoterminowe na warunkach belgijskich

wynagrodzenie wypłacane tygodniowo

premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania 65 dni w okresie od lipca do czerwca)

dodatek wakacyjny – 15,38% rocznych zarobków brutto

możliwość otrzymania stałego kontraktu w firmie

komfortowe zakwaterowanie (internet, rachunki i serwis sprzątający w cenie)

ubezpieczenie pracownicze

płatne święta

dopłatę do dojazdów do pracy

możliwość wypożyczenia auta firmowego

pomoc w uzyskaniu meldunku, konta bankowego, dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego, a także zasiłku rodzinnego

termin wyjazdu ustalany indywidualnie

zwrot za przyjazd do Belgii po przepracowanych 6 tygodniach

Inne ogłoszenia od MartynaAbsolute

Zobacz wszystkie ogłoszenia użytkownika