ZEEBRUGGE - BLACHARZ SAMOCHODOWY (nowe auta) - NADGODZINY - STAŁA, PEWNA PRACA W BELGII!

  • Autor:
    MartynaAbsolute
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 27 wyświetleń

Jako blacharz samochodowy jesteś odpowiedzialny za następujące zadania:

  • Demontaż karoserii: wymiana uszkodzonych części i usunięcie sąsiadujących elementów, przygotowanie samochodu do malowania.
  • Mechanika: naprawa lub wymiana uszkodzonych mechanizmów, jeśli to konieczne.
  • Cel: jeśli zajdzie potrzeba, umieść samochód na ławie pomiarowej i przywróć go do pierwotnego kształtu z dokładnością do milimetra, zgodnie ze specyfikacją producenta.
  • Nakładanie: po usunięciu zanieczyszczeń nałóż surowy materiał. Następnie szlifuj, aż część będzie gotowa do malowania.
  • Lakierowanie: zmierz kolor samochodu za pomocą komputera. W laboratorium na miejscu przygotuj odpowiednią farbę zarówno do warstwy podkładowej, jak i wierzchniej.
  • Montaż: z dużą precyzją ponownie zamontuj wszystkie elementy.
  • Mycie: wyszoruj wnętrze i zewnętrze samochodu, aby wyglądało jak nowe!

Wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w zawodzie
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Szukasz długoterminowego zatrudnienia
  • Komunikujesz się w języku angielskim lub niderlandzkim

Nasza oferta

  • Stabilna i dynamicznie rozwijająca się firma
  • wynagrodzenie: €17,08 - €19 + bony żywieniowe €6,00
  • Stała umowa po pozytywnym okresie próbnym
  • Godziny pracy: 8:00 do 16:00 - 16:30
  • Nadgodziny, czasem również w soboty

Ponadto:

  • zatrudnienie długoterminowe na warunkach belgijskich
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania 65 dni w okresie od lipca do czerwca)
  • dodatek wakacyjny – 15,38% rocznych zarobków brutto
  • możliwość otrzymania stałego kontraktu w firmie
  • komfortowe zakwaterowanie (internet, rachunki i serwis sprzątający w cenie)
  • ubezpieczenie pracownicze
  • płatne święta
  • dopłatę do dojazdów do pracy
  • możliwość wypożyczenia auta firmowego
  • pomoc w uzyskaniu meldunku, konta bankowego, dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego, a także zasiłku rodzinnego
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie
  • zwrot za przyjazd do Belgii po przepracowanych 6 tygodniach (do 150 euro)

+32 492 58 73 13
+32 51 79 19 96
[email protected]
Pn-Pt 8:30-12:30 13:30-17:30

Inne ogłoszenia od MartynaAbsolute

Zobacz wszystkie ogłoszenia użytkownika