Skocz do zawartości
Belgia.net

Laminiarz – praca w Niemczech

  • Autor:
    Klaver
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Proszę o oferty
  • Ważność oferty: 6 dni i 21 godzin -
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 4 wyświetlenia

Szczegóły ogłoszenia

Chcesz rozpocząć karierę w Niemczech??

Szukasz dobrze płatnej pracy?

Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech

Oferujemy:

•         atrakcyjne wynagrodzenie

•         umowa o pracę na dłuższy okres

•         bonus paliwowy

•         pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

•         ubezpieczenie zdrowotne

•         dobre warunki pracy, miła atmosfera

•         zapewnione zakwaterowanie

Wymagania:

•         doświadczenie w laminowaniu na sucho i mokro

•         dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

•         prawo jazdy i własny samochód

•         znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

·         produkcja laminatów

·         montaż części

·         załadunek i obsługa pieców do utwardzania

·         wyjmowanie części z form

·         układanie i cięcie za pomocą lasera

·         obróbka części poprzez (szlifowanie, piłowanie)

Bardzo ważna jest praca zespołowa oraz uważne słuchanie i przestrzeganie instrukcji.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!

Klaver sp. z o.o. ul. Gminna, 42-221  Częstochowa (KRAZ 18450)